Centrum Wiedzy o Wodzie- Hydropolis

16 marca 2018

O tym, jak ważna jest woda – przekonali się „Zieloni”, odwiedzając wrocławskie Hydropolis.
Zwiedzanie z przewodnikiem rozpoczęto od obejrzenia filmu, opowiadającego o powstaniu wody na naszej planecie.
Uwagę dzieci przykuła ogromna kula projekcyjna imitująca Ziemię.
Przedszkolaki miały m.in. możliwość zobaczenia skali powodzi Wrocławia w 1997 roku, czy też zjawiska powstawania burzy i śniegu.
Hydropolis zrobiło na nich niesamowite wrażenie, a wiedza zdobyta podczas wycieczki z pewnością przyda im się w przyszłości!

28740956_1018761048272021_934353820_n