Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

Dzień Fundacji Familijny Poznań

15 maja 2019
logo placówki

Dziś obchodzimy dzień Fundacji Familijny Poznań! ❤️

Nasze przedszkolne świętowanie rozpoczęliśmy od wzięcia udziału w konkursie ” Drzwi do Familijnej Edukacji”. Trzymajcie kciuki za wyniki! 😉

Z samego rana witały nas dzieci, które wręczały rodzicom naszych przedszkolaków familijne krzyżówki.  Każde dziecko otrzymało natomiast przypinkę  z logiem Fundacji. Nasze przedszkole odwiedziła również przesympatyczna Pani Kasia, koordynator przedszkoli, która przybliżyła nam ideę pracy Fundacji. 🙂 Wspólnie próbowaliśmy zlokalizować na mapie cztery główne siedziby. Następnie dzieci poznały ich loga, biorąc udział w zabawie plastycznej.  Było super! ❤️

IMG_20190515_134019

http://cogito-wroclaw.operator.edu.pl/galeria/dzien-fundacji-familijny-poznan/

PolskiУкраїнська