Ostatnie spotkanie z „Archi-przygodami”

10 lipca 2018

Fotorelacja z ostatniego spotkania z „Archi-przygodami’, projektu Narodowego Centrum Kultury w Warszawie.

Utworzone grupowo makiety układaliśmy na jednej płaszczyźnie, odwzorowywując ten sposób nasze najbliższe otoczenie.
Nie zabrakło budynków mieszkalnych, urzędów, budynku policji, staży pożarnej, szpitala i oczywiście naszego przedszkola.
Przedszkolaki ćwiczyły w ten sposób wyobraźnię przestrzenną, poznały podstawy
modelowania, wykonywania makiet architektonicznych budynków i terenu oraz ćwiczyły umiejętności manualne.
Dużo nauki, mnóstwo zabawy.

IMG_20180515_120905