Z wizytą w szkole żydowskiej

20 grudnia 2017

Okazujemy życzliwość i poznajemy kulturę, zwyczaje i religię żydowską w czasie Święta Hanuka.
Grupa Zielona była ostatnio gościem w Szkole Podstawowej Szalom Alejchem ( co oznacza „pokój Wam”).
Nasze przedszkolaki zostały miło powitane, każde z dzieci otrzymało bowiem słodki poczęstunek oraz piękną pracę plastyczną od swoich starszych kolegów i koleżanek ze szkoły.
Końcowy element spotkania całkowicie wypełniła muzyka i taniec.
„Zieloni” mieli okazję nauczyć się kilku tradycyjnych tańców żydowskich oraz gry- Drejdel, z literami hebrajskimi.

Bardzo dziękujemy za ten piękny czas!