Małgorzata Bart – Grupa „Czerwona”

25 stycznia 2021

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Doświadczenie pedagogiczne zdobywam od 2015 r. Jestem nauczycielem z wykształcenia i z wyboru. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości. Celem mojej pracy jest stworzenie takiej przestrzeni, w której dzieci będą czuły się bezpieczne i szczęśliwe, w której każdy będzie ważny i potrzebny. Przedszkole jest dla mnie miejscem pełnym wyzwań, gdzie każdy dzień jest szansą na nowe doświadczenia. Prywatnie jestem mamą małego Jasia.