Płatności

Bezpłatne godziny pobytu w przedszkolu:

– dla dzieci z roczników 2018, 2019, 2020 – 5 bezpłatnych godzin dziennie,  naliczanych od chwili przyjścia dziecka do przedszkola

– dla dzieci z roczników 2017 – bezpłatny pobyt- w związku z nowelizacją ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego oraz niektórych innych ustaw, od 1 stycznia 2017 roku zniesiona zostanie możliwość pobierania przez organ prowadzący opłat za pobyt dziecka w wieku 6 lat w publicznej placówce wychowania przedszkolnego. Ma to związek z tym, że sześcioletni uczniowie uczęszczający do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i innych form wychowania przedszkolnego objęci zostaną subwencją oświatową.

• Koszt płatnych godzin ( po przekroczeniu godzin bezpłatnych, z wyjątkiem dzieci z rocznika 2017 )  – 1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę.
  • Koszt posiłków

• Jeśli dziecka nie będzie w przedszkolu – odwołujemy posiłki . Można to zrobić poprzez zgłoszenie Rodzica w aplikacji Kidsview.

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka do godziny 15:00 poprzedniego dnia roboczego – Przedszkole odwoła wszystkie posiłki dla dziecka.

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka po godzinie 15:00 poprzedniego dnia roboczego, ale do godziny 8:00 w dniu nieobecności – Przedszkole odwołuje obiad, podwieczorek (Państwo pokrywacie koszt I śniadania + II śniadania – 10,00 zł; w przypadku diety-  11,00 zł)

Jeśli Państwo zgłoszą nieobecność dziecka po godzinie 8 w dniu nieobecności – Przedszkole nie odwołuje zamówionych posiłków i Państwo ponoszą koszt pełnego pakietu.

• Godziny otwarcia sekretariatu – 8:30-16:00
  • Numer telefonu – 501 669 971
  • System płatności – naliczenia z dołu, faktura przesyłana drogą elektroniczną ( dziennik elektroniczny)
  • Nieobecności – powyżej 30 dni kalendarzowych wymagają usprawiedliwienia. W przypadku dzieci 5-6 letnich realizujących roczne przygotowanie przedszkolne, usprawiedliwienia wymagają nieobecności przekraczające 50% zajęć w miesiącu
  • Choroby zakaźne – prosimy o zgłoszenie do sekretariatu lub do nauczyciela prowadzącego grupę każdorazowo, w chwili wystąpienia
  • Płatność – do 15-go dnia danego miesiąca na indywidualny numer rachunku bankowego wskazany na fakturze
  • Rozwiązanie umowy – z miesięcznym okresem wypowiedzeniem, za porozumieniem stron w indywidualnych przypadkach
  • Aktualizowanie danych – pisemnie
  • Kaucja/ wpisowe – brak

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY informuje, że w związku z Uchwałą Rady Miasta Wrocławia LXIX/1791/23 z dnia 22.06.2023, od dnia 01.09.2023 opłata ponad bezpłatne godziny ( w czasie przekraczającym podstawę programową) , za każdą rozpoczętą godzinę wynosiła będzie 1,30 zł.

Obowiązujące ceny wyżywienia/ dzień: Pakiet I- 10,00 zł/ dzień ; dieta 11,00 zł/ dzień  – pierwsze i drugie śniadanie, Pakiet II- 20,00 zł/ dzień; dieta 22,00 zł/ dzień – śniadania + obiad dwudaniowy z kompotem, Pakiet III- 21,00 zł/ dzień, dieta 23,00 zł/ dzień- śniadania+ obiady+ podwieczorek